Nasze doświadczenie pozwala budować PRZYSZŁOŚĆ

Kim jesteśmy

NOVA CHODZIESKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa rozpoczęła swoją działalność w 2016 roku w ramach Grupy GEFION.HOUSE, koncentrując się na budownictwie jednorodzinnym w Warszawie w dzielnicy Wawer. Grupa jest zrzeszeniem niezależnych spółek prowadzących odrębne inwestycje deweloperskie.

Ukończone inwestycje mieszkaniowe to:

-zlokalizowane przy ulicy Chodzieskiej: duże osiedle mieszkaniowe „NOVA CHODZIESKA”.

-zlokalizowane przy ulicy Jeziorowej: kameralne osiedle „Jeziorowa 56”

-zlokalizowane przy ulicy Jeziorowej: osiedle domów bliźniaczych „Osiedle Młodych”,

-zlokalizowane przy ulicy Poprawnej osiedle domów bliźniaczych i szeregowych „Gefion Village”,

NOVA CHODZIESKA sp. z o.o. sp. k. rozpoczęła budowę osiedla mieszkaniowego „NOVA CHODZIESKA 2” zlokalizowanego przy ulicy Chodzieskiej, jednocześnie realizuje budowę osiedla mieszkaniowego „ENCLAVE” przy ulicy Ogórkowej oraz budowę kameralnego osiedla domów w zabudowie bliźniaczej „4Home” przy ul. Trakt Lubelski .

Deweloper przygotowuje kolejne inwestycje na terenie warszawskiego Wawra, wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób szukających swojego miejsca wśród bliskości natury, a jednocześnie z zachowaniem wszelkich udogodnień miejskich. Pracujący w firmie zespół ludzi to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej, których wiedza i umiejętności gwarantują rzetelność prowadzonych inwestycji.